Jälgi meid Facebook'is!

Kontakt

Hea V. Megre raamatute lugeja. Kui soovid meid külastada, siis palun täida meie külastusvorm.

Me oleme rõõmsad kohtumaks teiste Anastasia ideede austajatega ja jagama oma kogemusi küla loomisel. Oleme kehtestanud minimaalse giiditasu 10€, mis sisaldab ringkäiku meie külas. Soovi korral on võimalik osaleda ka põliskodudes vajalikel töödel. Andke oma külastussoovist eelnevalt märku läbi külastusvormi.

Kui tunned, et V. Megre raamatusarjas ära toodud mõtted resoneeruvad sinu enda mõtetega ja soovid elama asuda sarnaseid väärtusi hindavate inimeste naabrusesse, siis on veel võimalus liituda meie külaga. Enne seda soovitame siiski meid külastada ja lähemalt tutvuda meie olemiste ja tegemistega. Kui leiad, et Mauri põliskodude küla on see koht, kus näed oma põliskodu kerkivat, siis täida liitumisavaldus siin

Täpsema info meie küla põhimõtete kohta leiad siit

Infot vabade maade kohta leiad sellelt pildidlt. Vabad maatükid on märgistatud valgete numbritega